Cross Olejový průvodce
Triangle

Rychlá auta a krásné ženy

Září 2018 – Kalendář LIQUI MOLY pro rok 2019 se točí kolem motorů s velkým počtem koňských sil. Společně se v něm objeví exkluzivní sportovní auta a krásné ženy. „Náš kalendář má velkou fanouškovskou základnu,“ říká Peter Baumann, marketingový vedoucí německého specialisty na oleje a aditiva.

K vidění jsou zejména aktuální sportovní automobily, např. Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S a Dodge Charger. Jeden vůz však vybočuje z řady nejen kvůli svému stáří: DeLorean DMC-12, rok výroby 1981/82. Dříve patřil americkému baviči Sammy Davis Juniorovi.

Trvalo celý týden, než byly pořízeny všechny fotografie. Jako vždy byla velká pozornost věnována promyšlené estetice. Peter Baumann: „Kvalita kalendáře je tak vysoká jako kvalita našich výrobků.“

Kalendář LIQUI MOLY vychází už 20 let. Za tu dobu si našel velký počet sledovatelů. „Měl by být malým světýlkem ve stresujícím všedním dni v dílně,“ říká Peter Baumann. Kalendář nezačíná lednem, ale už prosincem, takže na diváky čeká 13 motivů.

Letošní kalendář byl rozebrán už na začátku roku. Proto se nyní náklad zvýšil na 176 000 výtisků. V prvé řadě je určen pro zákazníky společnosti LIQUI MOLY. Malá část nákladu jde do volného prodeje. Od listopadu lze kalendář LIQUI MOLY zakoupit na www.liqui-moly-teamshop.de/en/home/ (prodej a zaslání pouze v rámci Evropské unie).

Hotový kalendář bude představen v příštích týdnech na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu. Ve stánku LIQUI MOLY tam mohou návštěvníci kalendář získat zdarma.  Veletrh Automechanika se koná od 11. do 15. září. Společnost LIQUI MOLY najdete v hale 9.1, ve stánku C06.

Kdo má rád raději akci a jízdní dynamiku, pro toho je zde jako každý rok motoristický sportovní kalendář od LIQUI MOLY. Ukazuje celou šíři záběru: motocykly, sportovní a závodní nákladní automobily, na ulici a mimo závodní trať.

Titulní stránka kalendáře LIQUI MOLY

Titulní stránka motoristického sportovního kalendáře LIQUI MOLY

Náhledy všech stránek obou kalendářů najdete na FB LIQUI MOLY!

O společnosti LIQUI MOLY
S více jak 4000 druhy zboží nabízí společnost LIQUI MOLY celosvětově jedinečný sortiment automobilové chemie: Motorové oleje a aditiva, tuky a pasty, spreje a přípravky auto-kosmetiky, lepidla a těsnící prostředky. Společnost byla založena v roce 1957 a od této doby probíhá vývoj a výroba výlučně v Německu. Zde je tato společnost neoddiskutovatelnou jedničkou na trhu s aditivy a neustále získává ocenění za nejlepší značku oleje. Společnost prodává své výrobky ve 120 zemích a v roce 2017 měla obrat 532 miliónů euro.

Peter Szarafinski, LIQUI MOLY GmbH