Cross Olejový průvodce
Triangle

BUGGYRA ULTIMATE DAKAR - Duna Aszfalt Cup

Dva měsíce po prvním společném a úspěšném zakončení rallye Dakar se Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík chystají zpět za volant svého speciálu Hummer H3 EVO, který byl po návratu z dakarské rallye téměř kompletně přestavěn. Posádka Buggyra Ultimate Dakar se zúčastní závodu Duna Aszfalt Cup, zahajovacího kola FIA Central Europe Zone Trophy a Mistrovství Maďarska, který se koná v maďarském Bugaci, 18. – 20. března 2016.

“Jsme nesmírně šťastni, že můžeme v Maďarsku opět závodit, setkat se s přáteli a podělit se s nimi o zážitky z Dakaru. Auto se nám vrátilo teprve před 14 dny, takže času nebylo nazbyt. Přesto jsme se snažili připravit se na tento závod nejlépe, jak jen to šlo. Máme na něj skvělé vzpomínky z loňského roku, trať byla místy písečná, a tím pro nás velice zajímavá. Startovní pole bylo také silné. Proto se na start opravdu těšíme,” říká Tomáš Ouředníček.

Duna Aszfalt Cup startuje v pátek odpoledne z Kecskemétu 11 kilometrovou rychlostní zkouškou. V sobotu závodníky čekají dvě 109 kilometrů dlouhé trati a v neděli ještě dalších 109 závodních kilometrů.

UD 01

Zdroj: Newsletter UltimateDakar

Další články

Aditiva LIQUI MOLY s novými nálevkami

Lepší ochrana proti naplnění špatné přísady
Číst více >

Tomáš Ouředníček

Nadšení, riziko a nadoraz sil: DAKAR aneb Rychle & Zběsile
Číst více >

LIQUI MOLY

Nejúspěšnější série motocyklových závodů na světě startuje opět s LIQUI MOLY
Číst více >

Drotár Autošport

Igor Drotár: veľký predsezónny rozhovor o všetkom
Číst více >

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY se společností Yamaha na mistrovství světa superbiků
Číst více >