Cross Olejový průvodce
Triangle

LIQUI MOLY od 2015 propaguje v MotoGP

Listopad 2014 - Od příštího roku budou moci motorističtí fanoušci po celém světě často vidět modro-červené logo LIQUI MOLY: Společnost se bude ve velkém stylu prezentovat transparenty v motocyklovém mistrovství světa. "Je to největší globální efektivní reklamní investice v historii naší společnosti," řekl Peter Baumann, marketingový ředitel společnosti LIQUI MOLY.

"Je to hodně peněz, ale je to také dobrá investice," říká Baumann. Na samotné závody putuje každý rok více než dva miliony motoristických nadšenců. K tomu jsou stovky milionů televizních diváků. Existuje jen málo zemí, do nichž se závody MotoGP nepřenáší.

L-M 01

Již dva roky LIQUI MOLY sponzoruje tým, který letos vstoupil do Moto2 s bývalým mistrem světa Moto3 Sandro Cortese. Nový závazek jde ale daleko za tyto hranice. Peter Baumann: "Nyní jsme nejen reprezentováni jedním jezdcem, ale s celou závodní sérií, která bude prezentovat naší značku v médiích v 18 závodech za rok. To přinese velkou podporu našemu globálnímu povědomí o značce."

L-M 02

Společnost LIQUI MOLY
Společnost se sídlem v Ulmu nabízí pro automobilovou oblast kvalitní sortiment motorových olejů, aditiv, autokosmetiky a chemicko-technická řešení problémů. Sortiment obsahuje na 4.000 produktů, tj. prakticky vše, co zákazníci požadují. Při tom společnost LIQUI MOLY vyvíjí a testuje všechny produkty ve vlastní laboratoři, vyrábí je v Německu a sama si je i uvádí na trh. Tento výrobní podnik vedený majitelem Ernstem Prostem se řadí k nejvýznamnějším v branži. Vedle německého trhu se produkty v současnosti prodávají ve více než 100 zemích světa. Mezi odběratele tohoto špičkového sortimentu se počítají velkoobchody a rovněž maloobchody, spotřebitelské trhy, velkoprodejny pro řemeslníky, obchody se stavebninami, průmysl, automobilové podniky, značkové autosalóny a rovněž nezávislé čerpací stanice.

Zdroj: Tisková zpráva - LIQUI MOLY wirbt ab 2015 bei MotoGP

Další články

Tomáš Ouředníček

Vítězství pro Ouředníčka a Křípala na Hungarian Baja
Číst více >

Tomáš Ouředníček

Ouředníček s Křípalem opět míří do Maďarska
Číst více >

Drotár Autošport

Igor Drotár v úspešnom boji o Jankov vŕšok
Číst více >

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY na GP České republiky v Brně
Číst více >

Liqui Moly Racing Team

Marek Rybníček vybojoval v polské Limanowé důležité evropské body
Číst více >