Cross Olejový průvodce
Triangle

Africké kouzlo aut s německým olejem

Říjen 2015 – podzim je období vydávání kalendářů. Německý specialista na motorové oleje a aditiva, firma LIQUI MOLY, vydává i na rok 2016 erotický kalendář. „Nový kalendář kombinuje sílu přitažlivosti skvělých aut a atraktivních žen,“ říká vedoucí marketingu Peter Baumann. Fotky byly tentokrát pořízeny v jižní Africe.

A to nejen z estetických důvodů. Jižní Afrika se už po několik let řadí mezi velké rostoucí trhy společnosti LIQUI MOLY. „To, že jsme snímky tentokrát nafotili v Kapském městě a Johannesburgu, odráží i rostoucí význam našeho vývozu do zahraničí,“ uvedl P. Baumann. Po staré ocelárně nafocené pro tento rok jsou pro rok 2016 středem zájmu opět auta – auta, která se na ulici nevidí každý den. Tento kalendář není zvláštní jen svými motivy. Je to také velmi „dlouhý“ kalendář, který místo 12 obsahuje 13 měsíců a začíná už v prosinci tohoto roku. Dále na každý měsíc nabízí na výběr ze dvou motivů, celkem jich zde tedy najdete 26.

L-M 01

Erotický kalendář je určen primárně pro autoservisy a další zákazníky společnosti LIQUI MOLY. Kdo by však chtěl zůstat u techniky, může sáhnout po jiném kalendáři od LIQUI MOLY, a to s tematikou motorsportu. V tomto kalendáři jde výhradně o erotiku dvou a čtyřkolových společníků.

L-M 01

Prezentaci obou kalendářů najdete: zde.

O společnosti LIQUI MOLY
Společnost LIQUI MOLY GmbH z Ulmu na jihu Německa nabízí širokou paletu vysoce kvalitních výrobků jako motorové oleje, aditiva, výrobky automobilové kosmetiky a servisní výrobky. Sortiment celkově zahrnuje více než 4000 výrobků. Společnost LIQUI MOLY své výrobky vyvíjí a testuje ve vlastních laboratořích, vyrábí je výhradně v Německu a sama je distribuuje. Společnost LIQUI MOLY založená před více než 50 lety patří mezi čelní představitele oboru. Výrobky se prodávají v Německu a 110 dalších zemích.

Zdroj: Peter Szarafinski, LIQUI MOLY GmbH

Další články

Tomáš Ouředníček

7 válců na pódium nestačí
Číst více >

Drotár Autošport

Posledný kopec 2019 s vicemajstrom Igorom Drotárom
Číst více >

Africké teplo v evropské zimě II

LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020
Číst více >

Africké teplo v evropské zimě I

LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020.
Číst více >

LIQUI MOLY GmbH

LIQUI MOLY představuje svůj motoristický kalendář 2020
Číst více >