Cross Olejový průvodce
Triangle

ULTIMATE DAKAR - Dakar 2016 - Návrat

Po téměř třech týdnech se v úterý 19. ledna vrátila posádka Buggyra Ultimate Dakar, Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík, zpět do České Republiky. Tomáš a Pavel, kteří s vozem Hummer H3 EVO dokončili svůj první Dakar na 46. pozici, byli plní emocí a zážitků, o které se chtěli podělit se svými rodinami a přáteli. Ještě před tím se zúčastnili tiskové konference v Hotelu Marriott Courtyard, kde se se svými zkušenostmi z jižní Ameriky podělili s novináři.

“Tyto dva týdny jsme byli pořád nahoře nebo dole, hodně nahoře nebo hodně dole. Nejlepším momentem bylo společně stát na pódiu s celým týmem Buggyra. Ale také si budeme dobře pamatovat, jak jsme každých 400 metrů zapadali v téměř 50°C….beznadějná situace….vypadalo to, že tuto etapu nikdy nedokončíme…Martin Kolomý u nás zastavil a nabídl nám pomoc a my jsme ji odmítli, protože to vypadalo, že to zvládneme. Za pět minut už jsem věděl, že to bylo nejhorší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat, ale už bylo pozdě cokoliv měnit.
Nyní je naším největším cílem konečně se pořádně vyspat a užít si své rodiny. A za pár dní už musíme naplánovat sezónu 2016. Nabízí se spousta možností, včetně výměny auta, možná i kategorie….
Rádi bychom ještě jednou poděkovali sponzorům, fanouškům a všem, kdo nás na této dlouhé cestě do cíle nejtěžší rallye světa podporovali,”
řekl Tomáš Ouředníček.

Členové týmu Tatra Buggyra Racing budou ve středu, 20. ledna 2016, mezi 7:45h – 8:45 hosty ranního vysílání TV NOVA.

UD 01

Zdroj: UD Newsletter - Buggyra Ultimate Dakar je zpět

Další články

Mičánek Motorsport

Mičánek Motorsport powered by Buggyra na Hungaroringu
Číst více >

Drotár Autošport

Igor Drotár sa teší na jubilejné Košice
Číst více >

Mičánek Motorsport

Mičánek Motorsport powered by Buggyra
Číst více >

Tomáš Ouředníček

7 válců na pódium nestačí
Číst více >

Drotár Autošport

Posledný kopec 2019 s vicemajstrom Igorom Drotárom
Číst více >