Cross Olejový průvodce
Triangle

Nutrend racing - Le Brno 2014

Výjimku neudělal ani letos, kdy se na start amatérského čtyř a osmihodinového závodu, inspirovaného legendárním podnikem 24hod Le Mans postavil s celkem pěti závodními vozy.

Ve čtyřhodinovém závodu za tým S4 Racing startoval vůz VW Lupo 1.6 GTi s posádkou Peter a Radovan Rusínovi, Tomáš Kubín a Zdeněk Apeltauer. Osmihodinový závod pak absolvovala posádka týmu Tompres Racing, ve složení Petr Fostík, Roman Krejčiřík, Filip Talacek, Tomáš Pajač, Miloš Blahák, František Štěrba, Lukáš Janda a Ivo Ohnhäuser s vozem VW Lupo GTi. Stejně jako posádka Nutrend racing – David Janeček, Tomáš Korený, Martina Lukáčová, Patrik Fiřtík a Martin Kalvas jr.

Dalším vozem, který tým do „osmihodinovky“ nasadil byl závodní BMW M3 e92 s týmem Nutrend racing a posádkou - Pavel a David Janečkovi, Peter Rusín, Martin Kalvas a Dominik Tománek. František Melicherík s vozem Radical SR3 se účastnil závodního dne v rámci testování.

Cílem této pravidelné tečky za týmovou sezonou bylo především pobavit se a strávit příjemný den, což se nám jistě povedlo splnit na maximum a pro všechny zúčastněné se jednalo o nevšední zážitek.

Nutrend 01

Nutrend 02

Nutrend 03

Pavlína Janíková - Janík Motorsport

Další články

Aditiva LIQUI MOLY s novými nálevkami

Lepší ochrana proti naplnění špatné přísady
Číst více >

Tomáš Ouředníček

Nadšení, riziko a nadoraz sil: DAKAR aneb Rychle & Zběsile
Číst více >

LIQUI MOLY

Nejúspěšnější série motocyklových závodů na světě startuje opět s LIQUI MOLY
Číst více >

Drotár Autošport

Igor Drotár: veľký predsezónny rozhovor o všetkom
Číst více >

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY se společností Yamaha na mistrovství světa superbiků
Číst více >