Cross Olejový průvodce
Triangle

LIQUI MOLY NA HJC HELMETS GRAND PRIX ČR – 2016

Více jak 180 tisíc diváků mohlo po tři víkendové dny sledovat špičkové výkony ve všech objemových kategoriích seriálu MotoGP a díky podpoře týmu Dynovolt Intact GP v kategorii Moto2 a partnerství ve třídě Moto3 viděli návštěvníci logo Liqui Moly nejen okolo závodní tratě ale i v zázemí okruhu.

Za hlavní tribunou u startu nemohli fanoušci ve fans zóně přehlédnout prezentaci olejářské firmy LIQUI MOLY. Zde bylo možno zakoupit týmové oblečení, seznámit se s produkty firmy LIQUI MOLY a v neposlední řadě si mohli fanoušci vyzkoušet svoji dovednost v řízení závodního vozu – trenažéru vozu BMW, startujícího v závodech WTCC.

S podporou startující dva němečtí jezdci týmu Dynavolt Intact GP, Jonas Folger a Sandro Cortese, předvedli své jezdecké umění od tréninkových jízd až po kvalifikaci a naznačili že i pro závod soupeři musí s oběma počítat v boji o místa nejvyšší. Byť Jonas Folger odstartoval ze sedmém pozice, start se mu na mokré trati velice podařil a šel do čela celého startovního pole. Vedoucí pozici nikomu v průběhu 20 kolového závodu nikomu nepřepustil a stal se suveréním vítězem brněnského závodu. Tímto umocnil správnost spojení LIQUI MOLY v závodech mistrovství světa i přes to, že druhý jezdec Sandro Cortese bojující v závodě o páté místo, nakonec závod dokončil po pádu na dvacátém třetím místě.

LM 01

LM 02

LM 03

LM 04

LM 05

LM 06

LM 07

LM 08

LM 09

LM 10

LM 11

LM 12

LM 13

LM 14

LM 15

LM 16

LM 17

LM 18

LM 19

Foto a text: Jiří Navrkal

Další články

Drotár Autošport

Igor Drotár poteší fanúšikov aj na Auto Show
Číst více >

Marek Rybníček

Auto Show aj s majstrom kopcov Marekom Rybníčkom
Číst více >

Instaforex Loprais Team

Loprais testuje Pragu V4S DKR pro Dakar 2020
Číst více >

SouthRacing CE

Potkejte se s Tomášem a Davidem na Racing Expo 2019
Číst více >

Drotár Autošport

Stretnutie majstrov opäť s Igorom Drotárom
Číst více >