Cross Olejový průvodce
Triangle

ULTIMATE DAKAR - Baja Drawsko 2016 - zahájení

Zahajovací den závodu Baja Drawsko byl pro posádku Ultimate Dakar ohromný. Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík zajeli s Hummerem H3 EVO třetí nejrychlejší čas v 6,65 kilometrů dlouhém prologu.

“Všechno dnes vyšlo na výbornou. Trať byla mírně kluzká, a tak mi chvíli trvalo se zadaptovat. Všude stály davy diváků, nejvíc u velkého skoku, a proto jsme se rozhodli jet především bezpečně. Nebyl jsem úplně spokojený s výkonem auta, přesto ale výsledek stojí za to. Těšíme se na zítra,” s úsměvem komentuje první etapu Tomáš Ouředníček.

Dva kamiony týmu Tatra Buggyra Racing dnes také zaznamenaly úspěch. Martin Kolomý za volantem “Fat Boye” dosáhl vítězství ve své kategorii a legendární David Vršecký s “Phoenixem” obsadil ve své úplně první cross-country etapě třetí místo.

Baja Drawsko, druhé kolo Mistrovství středoevropské zóny a první kolo Mistrovství Polska a Česka, skončí v sobotu dvěma 175 kilometrů dlouhými etapami, které se pojedou na proslulém Poligonu Drawski. Výsledky posádky s vozem Hummer H3 Evo a startovním číslem 107 lze nalézt na www.bajadrawsko.pl.

UD 01

Zdroj: Newsletter UltimateDakar

Další články

Aditiva LIQUI MOLY s novými nálevkami

Lepší ochrana proti naplnění špatné přísady
Číst více >

Tomáš Ouředníček

Nadšení, riziko a nadoraz sil: DAKAR aneb Rychle & Zběsile
Číst více >

LIQUI MOLY

Nejúspěšnější série motocyklových závodů na světě startuje opět s LIQUI MOLY
Číst více >

Drotár Autošport

Igor Drotár: veľký predsezónny rozhovor o všetkom
Číst více >

LIQUI MOLY

LIQUI MOLY se společností Yamaha na mistrovství světa superbiků
Číst více >