Cross Olejový průvodce
Triangle

LIQUI MOLY - v MotoGP do 2020

Německý výrobce olejů zůstává v seriálu závodů do roku 2020.

Říjen 2016 – Modro-červené logo značky LIQUI MOLY bude v MotoGP k vidění ještě déle. Německý výrobce olejů předem prodlužuje své působení v seriálu závodů až do konce roku 2020. „Je to naše největší investice do motoristického sportu – a každé vložené euro stojí za to,“ sdělil Peter Baumann, marketingový ředitel společnosti LIQUI MOLY. Jezdci Moto2 a Moto3 navíc mají dobré zkušenosti s olejem LIQUI MOLY ve svých strojích.

LM 01

Od sezony 2015 jezdí všechny motocykly závodů Moto2 a Moto3 s olejem LIQUI MOLY. „Ohlasy týmů byly vysloveně pozitivní,“ uvedl Peter Baumann. „Co se osvědčí za extrémních podmínek na závodní dráze, to zvládne i každodenní požadavky.“ Od roku 2015 je značka LIQUI MOLY zastoupená na závodních drahách MotoGP také svými reklamními bannery.

Tato smlouva vyprší až ke konci příštího roku. Přesto ale firma LIQUI MOLY už nyní prodloužila své několikamilionové zapojení o další tři roky – tedy až do konce roku 2020. „Oba první roky ukázaly, že se tato investice velmi vyplácí,“ řekl Peter Baumann. „Divácká účast je znamenitá jak na závodních drahách, tak i při přenosech. Tím MotoGP významným způsobem přispívá k větší známosti naší značky po celém světě.“

LM 02

Pau Serracanta, ředitel reklamy společnosti Dorna Sports, která vlastní práva na MotoGP, komentoval časné prodloužení smlouvy těmito slovy: „Máme radost, že můžeme se společností, jako je LIQUI MOLY, pokračovat v obchodním vztahu. LIQUI MOLY je jednou z celosvětově vedoucích společností na trhu, které podporují motoristický sport v jedné z nejdůležitějších a přesto málo viditelných oblastí. Dorna a MotoGP se těší na to, že značku LIQUI MOLY bude vidět na každé závodní dráze po další tři roky.“

Kromě zapojení do série závodů sponzoruje LIQUI MOLY také tým IntactGP ve třídě Moto2, který nastupuje s oběma jezdci, kterými jsou Jonas Folger a Sandro Cortese. Také tato spolupráce bude dále pokračovat.

LM 03

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. V oblasti aditiv je zde nespornou jedničkou na trhu a je stále znovu volená jako nejlepší značka olejů. Firma řízená majitelem Ernstem Prostem prodává své produkty ve více než 120 zemích a v minulém roce docílila obratu ve výši 441 milionů eur.

Peter Szarafinski, LIQUI MOLY GmbH

Další články

Tomáš Ouředníček

7 válců na pódium nestačí
Číst více >

Drotár Autošport

Posledný kopec 2019 s vicemajstrom Igorom Drotárom
Číst více >

Africké teplo v evropské zimě II

LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020
Číst více >

Africké teplo v evropské zimě I

LIQUI MOLY představuje svůj erotický kalendář 2020.
Číst více >

LIQUI MOLY GmbH

LIQUI MOLY představuje svůj motoristický kalendář 2020
Číst více >