Africké teplo v evropské zimě I

Vytvořeno01.10.2019
Africké teplo v evropské zimě I

Září 2019 – Erotický kalendář LIQUI MOLY na rok 2020 probouzí touhu po dálkách. Fotografie byly tentokrát pořízeny v Jižní Africe. A co je také zajímavé: Kalendář nemá dvanáct, ale 24 motivů, takže otáčet list můžete každé dva týdny. „Snímky z Afriky mají v období, kdy do Evropy nastupuje zima, zahřát srdce,“ říká Ernst Prost, jednatel specialisty na oleje a aditiva z Německa.

Už dříve se společnost LIQUI MOLY neomezovala na dvanáct obrázků, ale vytvářela kalendář se 13 nebo 14 měsíci. Ale tak rozsáhlý kalendář LIQUI MOLY, jako je ten na rok 2020, ještě nebyl.

Snímky vznikly v Jižní Africe nedaleko Krugerova národního parku. Fotografie byly pořízeny během jednoho týdne. V Jižní Africe se fotilo už na kalendář pro rok 2016, ale tenkrát to bylo v autoservisu a autosalonu. Teď se šlo do přírody.

Sice se stále jedná o erotický kalendář, ale v cudnější podobě, než tomu bylo v předchozích letech. „Fotografie jsou vkusné a estetické. Nejsou laciné, ale také ne přeumělkované a přehnané,“ popisuje Ernst Prost motivy. „Jejich prostřednictvím chceme našim zákazníkům přinést touhu po dálkách.“

Náklad ve výši 160 000 výtisků je určen především pro obchodní přátele. Tady jsou první strany kalendáře!

O společnosti LIQUI MOLY
S více jak 4000 druhy zboží nabízí společnost LIQUI MOLY celosvětově jedinečný sortiment automobilové chemie: Motorové oleje a aditiva, tuky a pasty, spreje a přípravky auto-kosmetiky, lepidla a těsnící prostředky. Společnost byla založena v roce 1957 a od této doby probíhá vývoj a výroba výlučně v Německu. Zde je tato společnost neoddiskutovatelnou jedničkou na trhu s aditivy a neustále získává ocenění za nejlepší značku oleje. Společnost prodává své výrobky ve 120 zemích a v roce 2018 měla obrat 544 miliónů euro.

LIQUI MOLY GmbH, Peter Szarafinski

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení