Čistič systému motoru - benzin

21624
Kód produktu21624
Čistič kombinuje nejnovější technologii aditiv s vysokým obsahem čisticích a antikorozních účinných přísad. Odstraňuje také nejzávažnější usazeniny, jaké se vyskytují v systémech přímého vstřikování. Snižuje ri...Více informací
361 Kč 298 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: úterý 16.4.
H304 - Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH066 - Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Nebezpečí

Čistič kombinuje nejnovější technologii aditiv s vysokým obsahem čisticích a antikorozních účinných přísad. Odstraňuje také nejzávažnější usazeniny, jaké se vyskytují v systémech přímého vstřikování. Snižuje riziko poškození motoru a chrání celý palivový systém před vznikem rzi. Čistič zajišťuje navrácení původního výkonu motoru a nízkých hodnot škodlivých emisí, což může snížit spotřebu pohonných hmot.

Pro všechny systémy vstřikování benzinu, pro motory atmosférické nebo i přeplňované turbodmychadly, zejména pro přímé vstřikování. Přidává se přímo do palivové nádrže vozidla. Obsah dózy 300 ml stačí maximálně pro 75 l benzinu.

300 ml
Motorsystemreiniger BENZIN

Čistič aplikovat při každé pravidelné prohlídce nebo po opravách a údržbách palivového systému motorového vozidla.

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení