Janík Motorsport

Vytvořeno14.06.2022
Janík Motorsport

Na trati z Ústí nad Orlicí až k rozhledně Andrlův Chlum se ve dnech 11. a 12.6.2022 po dlouhé 2 leté pauze rozburácely motory závodních speciálů, konal se zde oblíbený vrchařský závod Ústecká 21, Memorial Miroslava Urbana.

Pro milovníky motorsportu byla připravena atraktivní podívaná, kde nechyběli ani zástupci týmu Janík Motorsport - David Dědek s Normou M20 FC, Jaromír Malý s vozem Hyundai i30N TCR a také Marek Rybníček se svým KTM X-BOW GTX.

V sobotním 64. závodě na této trati ovládl Marek Rybníček skupinu 2 a odnesl si zlatý pohár, také Jaromír Malý si ve velké konkurenci vybojoval 5. pozici ve skupině 2 a v neposlední řadě David Dědek zajel skvělou jízdu, jež ho vynesla na stříbrný stupínek ve skupině E2-SC-2000.

Ústecká 21 pokračovala také nedělním 65. závodem, kde Marek Rybníček potvrdil své kvality absolutním 1. místem v cestovních vozech. David Dědek předvedl ještě lepší výkon, jež mu vynesl 1. místo v kategorii E2-SC-2000 a Jaromír Malý sváděl vyrovnané souboje, díky kterým svůj sobotní výsledek posunul ještě o příčku výš a odvezl si tak 4. místo ve skupině 2.

Dalším z podniků Mistrovství ČR v automobilových závodech do vrchu soudobých automobilů, kde můžete vidět tuto trojici týmových jezdců je IX. Vrbenský vrch, konaný ve dnech 15.-17. 7. 2022 ve Vrbně pod Pradědem. Již tento víkend se však tým Janík Motorsport přesouvá do belgického SPA, kde startuje  třetí podnik mezinárodního šampionátu TCR Europe.

Pavlína Janíková, JV Sport Racing Team s.r.o.

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení