LIQUI MOLY GmbH

Vytvořeno12.09.2019
LIQUI MOLY GmbH

Německý výrobce olejů je oficiálním sponzorem turnaje, který se bude konat v Curychu a Lausanne.
 
Září 2019 – Značka LIQUI MOLY zůstává věrná lednímu sportu: Až na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji zazní 8. května 2020 první hvizd, specialista na oleje a aditiva z Německa bude opět ve hře. Společnost je oficiálním sponzorem MS IIHF již od roku 2017, kdy zápasy o titul probíhaly v Německu a ve Francii. „Mnoho národních týmů pochází z našich klíčových trhů. Tam je hokej populární a my posilujeme popularitu naší značky“, říká Ernst Prost, generální ředitel společnosti LIQUI MOLY.

K těmto klíčovým trhům patří Rusko, Skandinávie a Severní Amerika. Jejich týmy jsou na největší každoroční sportovní akci konané v zimě vždy favority. MS IIHF je tradičně poslední událostí rozsáhlého balíčku sponzoringu LIQUI MOLY určeného pro zimní sporty. Jak důležitá je angažovanost mimo motoristický sport, vysvětluje Ernst Prost: „Naše značka je tak vidět i v období, kdy motosport odpočívá. A tímto reklamním opatřením zasáhneme další velké publikum.

Vyjádřeno v číslech: Loni přišlo na turnaj na oba slovenské stadiony téměř půl milionu diváků a více než 1,6 miliardy lidí ze 160 zemí světa sledovalo zápasy u svých obrazovek. Ve Švýcarsku bude logo výrobce olejů vidět při každém zápasu na mantinelech. Utkání se budou hrát v Curychu a Lausanne. Finále proběhne 24. května na Hallenstadionu v Curychu. Pak budou mít hráčí letní přestávku a LIQUI MOLY se opět zaměří na motoristický sport.

O společnosti LIQUI MOLY
S více jak 4000 druhy zboží nabízí společnost LIQUI MOLY celosvětově jedinečný sortiment automobilové chemie: Motorové oleje a aditiva, tuky a pasty, spreje a přípravky auto-kosmetiky, lepidla a těsnící prostředky. Společnost byla založena v roce 1957 a od této doby probíhá vývoj a výroba výlučně v Německu. Zde je tato společnost neoddiskutovatelnou jedničkou na trhu s aditivy a neustále získává ocenění za nejlepší značku oleje. Společnost prodává své výrobky ve 120 zemích a v roce 2018 měla obrat 544 miliónů euro.

LIQUI MOLY GmbH
Peter Szarafinski

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení