Mičánek Motorsport

Vytvořeno22.07.2020
Mičánek Motorsport

Jiří Mičánek jr.: "Exhibice v Náměšti je minulostí, teď již čekáme ostrý start do sezóny"

O uplynulém víkendu se uskutečnil druhý podnik domácího šampionátu v závodech do vrchu. V rámci exhibičního vystoupení se divákům v Náměšti nad Oslavou představil také okruhový speciál Lamborghini Huracane SuperTrofeo Evo, v barvách týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

O pilotáž se postaral týmový manažer Jiří Mičánek jr., který o úspěšné akci řekl:
"Náměšť opět nezklamala. Navzdory situaci, která aktuálně hýbe světem přijelo do Náměště neskutečné množství diváků, k tomu i rekordně obsazená startovní listina, a nakonec i samotný nově zajetý traťový rekord! Tyto atributy udělaly z Náměště naprosto fantastický podnik a my jsme moc rádi, že jsme mohli být u toho."

"Teď už všichni ale myslíme na to, co přijde v nadcházejících dnech. Ve středu odjíždíme do Chorvatska na Autodromo di Grobnik, kde o víkendu startuje sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky a stejně tak i nová série TCR Eastern Europe. V Chorvatsku nás bude s novou Cuprou reprezentovat Michal Makeš, kterého tak čeká další velká premiéra, no a hned další víkend už nás čeká úvodní podnik Lamborghini SuperTrofeo v Misanu. Byla to dlouhá přestávka a my všichni se už moc těšíme, že nám to letošní závodění konečně naplno začne."

REPORT - MM 2020 - Exhibice v Náměšti je minulostí, teď již čekáme ostrý start do sezóny

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení