Olej na vzduchové filtry motocyklů ve spreji

1604
Kód produktu1604
Olej na vzduchové filtry motocyklů ve spreji je speciálně vyvinutý prostředek na smáčení pěnových a tkaninových vzduchových filtrů. Částečky nečistot, které se do motoru nasávají obzvláště při extrémních provoz...Více informací
255 Kč 211 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: úterý 16.4.
H222 - Extrémně hořlavý aerosol.H229 - Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.H315 - Dráždí kůži.H336 - Může způsobit ospalost nebo závratě.H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Nebezpečí

Olej na vzduchové filtry motocyklů ve spreji je speciálně vyvinutý prostředek na smáčení pěnových a tkaninových vzduchových filtrů. Částečky nečistot, které se do motoru nasávají obzvláště při extrémních provozních podmínkách, se budou spolehlivě zachycovat na vzduchovém filtru. Tím se zabrání poškození motoru. Aplikovaný olej zaručuje optimální průchod vzduchu filtrem a tím i maximální výkon motoru.

Olej je vhodný pro použití ve všech dvoutaktních a čtyřtaktních motocyklech a rovněž v automobilech se vzduchovým i vodním chlazením, ve kterých se používají pěnové nebo tkaninové vzduchové filtry.

400 ml
Motorbike Luft-Filter-Öl

Nejprve vyklepáním odstranit ze vzduchového filtru velké nečistoty. Potom filtr vyčistit pomocí prostředku LIQUI MOLY – Čistič na vzduchové filtry motocyklů (obj. č. 1299). Po odpaření čističe nastříkat olej na vzduchový filtr. Ošetřený vzduchový filtr je potřeba před namontováním nechat cca 10 – 15 minut odvětrat!

Při práci s olejem na vzduchové filtry motocyklů ve spreji je potřeba dbát na dobré větrání místnosti!

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení