Přísada do ATF oleje

5135
Kód produktu5135
Vlivem obsažených komponentů přísada optimálně chrání gumová a plastová těsnění v převodovkách řízení a v automatických převodovkách. Zabraňuje vzniku a případně odstraňuje netěsnosti převodovky způsobené ztvrd...Více informací
543 Kč 449 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: úterý 30.4.
H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH208 - Obsahuje alergenní látky. Může vyvolat alergickou reakci.

Vlivem obsažených komponentů přísada optimálně chrání gumová a plastová těsnění v převodovkách řízení a v automatických převodovkách. Zabraňuje vzniku a případně odstraňuje netěsnosti převodovky způsobené ztvrdlými nebo zkřehnutými těsněními. Rovněž čistí olejové průchody a kanálky v převodovce a obnovuje funkčnost oleje. Snižuje hlučnost převodovek řízení a zlepšuje řazení převodů v automatických převodovkách. Aplikací přísady se může prodloužit životnost automatické převodovky a snížit náklady na její opravy.

Pro použití ve všech převodovkách řízení a v automatických převodovkách, ve kterých se používají převodové oleje klasifikací ATF II a ATF III.

250 ml
ATF Additive

Přísadu přidat do převodového oleje otvorem pro měrku. Obsah tuby 250 ml stačí až na 8 litrů olejové náplně.

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení