Přísada do bionafty

3725
Kód produktu3725
Přísada je kombinací vysoce účinných látek s čisticími, disperzními a materiálově-ochrannými vlastnostmi. Je určena pro použití v motorové bionaftě a přizpůsobena současným motorům a provozním podmínkám. Vlivem...Více informací
284 Kč 235 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pátek 26.4.
H304 - Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH044 - Nebezpečí výbuchu při zahřátí v uzavřeném obalu.EUH066 - Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Nebezpečí

Přísada je kombinací vysoce účinných látek s čisticími, disperzními a materiálově-ochrannými vlastnostmi. Je určena pro použití v motorové bionaftě a přizpůsobena současným motorům a provozním podmínkám. Vlivem zvýšení vznětlivosti nafty dochází k jejímu lepšímu spalování při studeném provozu a snižuje se tak obsah škodlivin ve výfukových plynech.

Přísada do bionafty pro všechny dieselové motory, speciálně také pro moderní vysokotlaké dieselové motory v osobních i užitkových automobilech, v traktorech, stavebních strojích a stacionárních dieselagregátech. Výborně se hodí i pro konzervaci motorů při jejich dlouhodobém odstavení z provozu při extrémních podmínkách.

250 ml
Bio Diesel Additiv

Obsah dózy 250 ml stačí na 70 litrů nafty, tzn. směšovací poměr 1:280.
V zájmu udržení čistoty trysek a optimální ochrany před korozí se přísada přidává do palivové nádrže dieselových motorových vozidel vždy každých 2.000 km.
Při dlouhodobém odstavení pro konzervaci motoru přidávat přísadu v množství 1 % obsahu bionafty v nádrži, tzn. v poměru 1:100.

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení