Řada Truck Ochrana dieselového motoru

20997
Kód produktu20997
Přísada optimalizuje proces spalování a obnovuje původní výkon motoru. Odstraňuje usazeniny z dieselového vstřikovacího systému a spalovacích komor. Zabraňuje vzniku nových usazenin. Zlepšuje mazání v celém pal...Více informací
382 Kč 316 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pondělí 22.4.
H304 - Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH044 - Nebezpečí výbuchu při zahřátí v uzavřeném obalu.EUH066 - Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Nebezpečí

Přísada optimalizuje proces spalování a obnovuje původní výkon motoru. Odstraňuje usazeniny z dieselového vstřikovacího systému a spalovacích komor. Zabraňuje vzniku nových usazenin. Zlepšuje mazání v celém palivovém systému. Zvyšuje cetanové číslo nafty a zlepšuje vznětlivost motorové nafty. Chrání před korozí a opotřebením. Optimalizuje složení spalin a výkon motoru. Čisté motory spotřebují méně pohonných hmot a produkují méně škodlivých výfukových plynů.

Vhodné pro všechny dieselové motory. Obsah dózy 500 ml stačí až pro 115 l paliva. Pro optimální účinek přísady je nutná minimální náplň 25 litrů paliva v nádrži. Přidává se do nádrže po každých 2.000 km provozu vozidla před doplňováním paliva.

500 ml
Truck Series Diesel Performance and Protectant
PopisPoužitíObjemOriginální názevKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení