Šampon s leskem a voskem

8198
Kód produktu8198
Efektivní, multifunkční, pH neutrální a vodní film narušující šamponový koncentrát pro ruční mytí motorových vozidel s obsahem jemných, k pokožce a automobilovým lakům šetrným tenzidům a s vysokým podílem ošetř...Více informací
2 421 Kč 2 001 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pondělí 22.4.
H318 - Způsobuje vážné poškození očí.H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.EUH208 - Obsahuje alergenní látky. Může vyvolat alergickou reakci.
Nebezpečí

Efektivní, multifunkční, pH neutrální a vodní film narušující šamponový koncentrát pro ruční mytí motorových vozidel s obsahem jemných, k pokožce a automobilovým lakům šetrným tenzidům a s vysokým podílem ošetřujících složek. Mytí, ošetření a sušení probíhá v jednom pracovním kroku. Po opláchnutí se vodní film ihned roztrhá a podporuje tak schnutí vozidla bez tvoření skvrn. Šampon s leskem a voskem je mimo jiné ideální pro udržování/ošetřování vozového parku, kdy předtím nanesené leštěnky a politury ještě nebyly opotřebovány. Lak vozidla získá vysoký lesk a dlouhodobou konzervaci a je tím chráněný proti agresivním vlivům životního prostředí.

Pro čištění všech materiálů, jako jsou lakované a chromované povrchy, guma, plasty, sklo na osobních a užitkových vozidlech, motocyklech, plavidlech, obytných přívěsech a vozidlech, zahradního nábytku apod.

10 l
Glanz-Wachs-Shampoo

Pozor! Nepoužívat na přímém slunci a na horké laky nebo povrchy! Před použitím je doporučeno provést zkoušku autošamponu na vhodnost a snášenlivost!

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení