SouthRacing CE

Vytvořeno22.10.2019
SouthRacing CE

Populární YouTube pořad o krásných a rychlých autech UKAŽ KÁRU odhalil do detailu týmový Ford Ranger Dakar. Závodní tým Tomáše Ouředníčka přijal pozvání na natáčení pořadu Ukaž Káru. Šťastnou volbou byl výběr lokace pro natáčení. Offroadové centrum v Milovicích a nádherné podzimní počasí vytvořily příjemnou slunečnou atmosféru a tým tak mohl areál využít naplno. Čas mezi natáčením posádka využila pro testování nového nastavení podvozku. Prezentace pro hosty týmových partnerů byla vysoce oceněna přítomnými fanoušky a celý den se nesl v duchu „Zažij Dakar!“

„Využili jsme naplno natáčení úspěšného pořadu i k rozsáhlému testování. Dokonce jsme využili návštěvu závodního týmu z Portugalska k testování našeho staršího vozu Hummer H3 Evo.  Poprvé jsme tak mohli porovnávat nastavení podvozku Hummeru, se kterým jsme letos slavili dvě vítězství s podvozkem Rangeru. Na konci dne jsme nastavení dotáhli téměř k dokonalosti. Jsem moc spokojený a nyní zbývá výměna motoru Mustang  v našem závodním Rangeru a budeme „ready na Dakar“. Díky PREMIO PNEU KAFKA jsme poprvé testovali na nových pneu GoodYear Wrangler MTR Kevlar a jsem se stabilitou i přilnavostí spokojen. GoodYear bude pro nás správná volba i pro Dakar“  komentuje úspěšný víkend Tomáš Ouředníček David Křípal také neskrýval nadšení: „Podvozek je nyní super a moc se těším na další velké výzvy. Až dořešíme výpadky výkonu, bude naše auto dokonalé.“

Ideálního počasí a prezentace pro sponzory využil i nejmladší jezdec týmu Matěj Ouředníček, který se připravuje na rally Dakar 2029. Syn českého dakarského závodníka předvedl svou autokrosovou RacerBuggy 125 YAMAHA, se kterou se úspěšně účastní MMČR. Při této příležitosti byl Matěj oceněn nádhernými sportovními hodinkami PRIM od předního českého výrobce kvalitních hodinek.

Návštěvníci si také prohlédli zázemí týmu v podobě atraktivního amerického trucku FORD F-750 Funmover a dalších týmových vozidel, a vyzkoušeli na vlastní kůži civilní Ford RANGER ve verzi WildTrak 4x4 s 3.2l dieselovým motorem. Závodníci i hosté doplňovali energii sportovní výživou Goldnutrition a energetickými nápoji ROCKSTAR ENERGY. Akce pečlivě připravovaná realizačním týmem s více jak deseti spolupracovníky se vydařila na výbornou a byla vysoce oceněna moderátorem pořadu UKAŹ KÁRU Matějem Dvořákem. Premiéra dílu s dakarským Fordem je očekávána začátkem listopadu. Tým pokračuje v přípravách na DAKAR 2020 v Saudské Arábii, čas neúprosně běží a mechanici intenzivně pracují 7 dní v týdnu.

Foto: Ondřej Čapek a Blažkovi
Zdroj: Newsletter SouthRacing CE

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení