TOYOTA GAZOO Racing Czech

Vytvořeno10.05.2024
TOYOTA GAZOO Racing Czech

Dakarská Toyota v ulicích Brna

Dakarský závodní speciál Toyota Hilux GR T1+ týmu Toyota Gazoo Racing Czech, kterou bude řídit brněnský rodák Tomáš Ouředníček, pojede ulicemi Brna v průvodu 15. ročníku Majálesu.

„Byli jsme mile překvapeni, když se na nás obrátili brněnští studenti. Z celé řady brněnských univerzit jsme zvolili jízdu v čele průvodu VUT. Sám jsem tam studoval a každý rok VUT generuje špičkové inženýry, kteří se prosazují i v mezinárodním motorsportu.“ říká s úsměvem Tomáš Ouředníček.

Průvod začíná v 9:30 na Náměstí Svobody a povede přes ulici Zámečnickou, Dominikánské náměstí, ulicí Dominikánskou, přes Šilingrovo náměstí, ulicí Pekařskou, Mendlovo náměstí, přes Hlinky až na Výstaviště, kde se bude konat samotný festival. Návštěvníci se mohou těšit na Chinaski, Ewu Farnou, Mirai, Jaroslava Uhlíře a další, ale také se zde bude konat volba krále a královny Majálesu.

Zdroj: Newsletter Ultimate Dakar Racing

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení