Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Vytvořeno14.08.2020
Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Od návratu z první mise Lamborghini SuperTrofeo v Misanu uběhlo jen pár dnů a v dílnách týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra je opět pěkně živo.

„Když jsme se vraceli z Itálie, říkal jsem si, že máme spoustu času dát auta po nedělním závodě opět do pořádku. Všechno se ale změnilo v úterý ráno, když mi zavolal Tomáš Ševčík, jenž stojí za pořádáním ojedinělého projektu SUPER MOTARD Hrušovany. Slovo dalo slovo a již teď v sobotu mne s Broňkem Formánkem čeká exhibiční představení na atraktivní a rychlé dráze v Hrušovanech,“ říká týmový manažer Jiří Mičánek jr., který dále dodává: „Do Hrušovan jsme se s klukama jezdili v předchozích letech pouze dívat, resp. v rámci závodu motokár nás zde zastupoval Jožka Záruba, který je zde stejně jako Broněk Formánek doma. Ta trať je hodně zvláštní – jede se po úzkých městských cestách. Ty lemují klasické velké balíky se slámou. Moc se na to těším, čeká se velká návštěva a ten kontakt s fanoušky bude ještě o něco intenzivnější.“

„O víkendu nás čeká již sedmý ročník naší akce, přičemž, v loňském roce se kolem 1,3 kilometrů dlouhé trati tísnilo více než 3.000 diváků. Letos to kvůli Covidu bude méně. Podařilo se nám připravit celkem dvě bezpečné zóny s tím, že každá z nich pojme 1.000 návštěvníků. Ve třech různých sériích se nám představí cca 80 jezdců: Když k tomu pak přičteme i ostré Lamborghini SuperTrofeo, tak si myslím, že si na své přijde opravdu každý,“ tak zněla slova leadera celého projektu – Tomáše Ševčíka.

Fakta Termín akce: 15.-16.8.2020 Místo konání – Hrušovany nad Jevišovkou
Web akce: www.supermotard.cz

PREVIEW - MM 2020 - Mičánek s Formánkem na exhibici do Hrušovan

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení