Plně syntetický převodový olej SAE 75W-90

1412
-25 %
Akce
Kód produktu1412
Plně syntetický vysoce výkonný vysokotlaký převodový olej. Je určený pro velmi zatěžované manuálně řazené převodovky, pomocné převodovky, systémy Transaxle (převodovky s rozvodovkami na zadní nápravě) a pro pře...Více informací
Běžná cena s DPH 34 485 Kč 25 864 Kč 21 375 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: středa 24.4.
EUH208 - Obsahuje alergenní látky. Může vyvolat alergickou reakci.

Plně syntetický vysoce výkonný vysokotlaký převodový olej. Je určený pro velmi zatěžované manuálně řazené převodovky, pomocné převodovky, systémy Transaxle (převodovky s rozvodovkami na zadní nápravě) a pro převody s hypoidním ozubením, u kterých je vyžadováno mazání olejem specifikace API GL5. Plně syntetické základové oleje vysoké kvality a moderní technologie přísad zaručují široké možnosti použití tohoto oleje a optimální mazání převodovek při extrémních provozních podmínkách.

Schválené normy

API GL5; MIL-L 2105 C, MIL-L 2105 D

Pro velmi zatížené manuálně řazené převodovky, pomocné převodovky, systémy typu Transaxle a hypoidní převody.

60 l
Vollsynthetisches Getriebeöl (GL5) SAE 75W-90

Dodržet provozní a servisní předpisy výrobce vozidla nebo převodovky. Mísitelný se všemi zbytky minerálních olejů, které mohou při výměnách oleje zůstat v převodovce a rozvodovce. Použitý olej je možno likvidovat spolu s běžnými oleji.

PopisNormyPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení