Rychločistič

3319
-25 %
Akce
Kód produktu3319
Rychločistič je vyrobený z kombinace rozpouštědel bez acetonu. Je určený především k rychlému a bezproblémovému čistění a odmaštění součástí v oblasti motorových vozidel a strojního průmyslu. Díky nízkému povrc...Více informací
Běžná cena s DPH 1 143 Kč 858 Kč 709 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: středa 22.5.
H225 - Vysoce hořlavá kapalina a páry.H315 - Dráždí kůži.H336 - Může způsobit ospalost nebo závratě.H304 - Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Nebezpečí

Rychločistič je vyrobený z kombinace rozpouštědel bez acetonu. Je určený především k rychlému a bezproblémovému čistění a odmaštění součástí v oblasti motorových vozidel a strojního průmyslu. Díky nízkému povrchovému napětí má prostředek velmi dobrou schopnost pronikat do nejtěsnějších míst, kde rozpouští a odstraňuje olejové, tukové, pryskyřičné a rovněž asfaltové nečistoty a usazeniny. Po rozpuštění se bezezbytku odpaří. Povrch zůstává čistý, odmaštěný a bez jakýchkoli zbytků.

Rychločistič nastříkat na znečištěné součásti a nechat je odvětrat. Po odpaření rozpouštědla jsou součásti zcela odmaštěné a čisté.

5 l
Schnellreiniger

Rychločistič může poškodit laky a díly z plastických hmot. Před použitím ověřit snášenlivost ošetřovaného a okolního ohroženého povrchu s Rychločističem!

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení