Tisková zpráva LIQUI MOLY GmbH

Vytvořeno03.11.2023
Tisková zpráva LIQUI MOLY GmbH

Na 80. ročníku veletrhu motocyklů představí LIQUI MOLY nový sprej na řetězy Race a dále rozmanitý sortiment pro motocykly!

Jako specialista na chemii pro dvoukolová vozidla bude společnost LIQUI MOLY na motocyklovém veletrhu EICMA v Miláně prezentovat i letos svůj rozsáhlý produktový program. Hity letošního ročníku budou nový Motorbike sprej na řetězy Race a tradičně vynikající produkty od exkluzivního dodavatele olejů závodů Moto2 a Moto3.

Pro Ayumu Sasakiho z týmu LIQUI MOLY Husquarna Intact GP je tato sezóna Moto3 vynikající a stále v ní jede o titul mistra světa na druhém místě. Závodník Moto2 Senna Agius z týmu LIQUI MOLY Husquarna Intact GP Junior Team také dokonale předvedl všechny své dovednosti a předčasně si zajistil titul mistra Evropy.

Pevným a spolehlivým základem takových úspěchů jsou výrobky ze sortimentu pro motocykly z dílny LIQUI MOLY, které návštěvníci najdou ve veletržním stánku veletrhu EICMA 2023, kterého se bude účastnit 1 600 vystavovatelů. Mezi těmito produkty bude i nejnovější vývoj, Motorbike sprej na řetězy Race.
 
S přenosem hnací síly na zadní kolo je řetěz rozhodující součástí hnacího systému motocyklu. V závodním sportu je přitom vystaven častým a rychlým zrychlením nebo na tratích s extrémními stoupáními, jako jsou průsmyky, obzvláště vysokým silám. Tyto extrémní přenosy hnací síly vyžadují od řetězu maximum, a proto je speciálně pro tyto aplikace vyžadováno speciální mazání a dokonalá ochrana. Prvotřídní kombinace keramických pevných maziv a chemické ochrany proti opotřebení Motorbike spreje na řetězy Race zaručuje minimální tření a maximální životnost řetězu. Díky optimálním penetračním schopnostem poskytuje vynikající mazání a ochranu proti korozi i v extrémních podmínkách.

Na veletrhu EICMA představí LIQUI MOLY také svůj rozmanitý sortiment motorových olejů. LIQUI MOLY má více než dva tucty různých motorových olejů určených pro motocykly a nabízí převodové oleje, vidlicové oleje a brzdové kapaliny, dále aditiva, servisní produkty a prostředky pro péči o motocykly.

O tom, že motorový olej LIQUI MOLY dosahuje nejlepších kvalit, svědčí i skutečnost, že se na něj spoléhá závodní sport. LIQUI MOLY jako exkluzivní dodavatel maziv zajišťuje motorový olej pro všechny týmy Moto2 a Moto3. LIQUI MOLY Motorbike 4T Synth 5W-40 Street Race, který bude k vidění také na veletrhu EICMA, je k dispozici všem. LIQUI MOLY je od roku 2022 také exkluzivním partnerem v oblasti maziv pro FIM mistrovství světa v motokrosu. Spadá sem i FIM Motocross of Nations (MXoN) a mistrovství světa FIM Snowcross (SNX). Olejem od LIQUI MOLY navíc plní italský výrobce motocyklů Betamotor i veškeré agregáty svých motocyklů. Součástí spolupráce je kromě továrního plnění také podpora továrních týmů Beta na mistrovství světa Enduro a od roku 2021 také na MXGP.

Veletrh EICMA se bude konat od 7. do 12. listopadu v Miláně v areálu Fiera Milano. LIQUI MOLY najdete v hale 13, ve stánku P70.


Malý výřez ze sortimentu pro motocykly od LIQUI MOLY, který byl nyní rozšířen o sprej na řetězy Race


Vysoce výkonný sprej na řetězy pro použití při extrémním zatížení: Motorbike sprej na řetězy Race od LIQUI MOLY

O společnosti LIQUI MOLY
LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. Tam je znovu a znovu volena nejlepší značkou olejů. Firma prodává své výrobky ve 150 zemích a v roce 2022 hospodařila s obratem 800 mil. eur.
 
Sina Ataei, Head of Media Relations international, LIQUI MOLY GmbH

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení