Trnka Racing Team

Vytvořeno23.06.2023
Trnka Racing Team

Ecce Homo 2023 je za námi a že to byl teda víkend!

Absolutně druhý se stal domácí pilot Petr Trnka na voze Norma M20 FC, který rozhodně své fanoušky nezklamal. Druhé místo v celkové klasifikaci je skvělý výsledek. K tomu můžeme přidat vítězství ve skupině E2-SC a především překonání českého traťového rekordu, který v loňském roce sám stanovil. Hodnota nového českého rekordu je nyní 02:44,37. Dokázal ujet i velmi rychlému Španělovi, v součtu o 0,78 sekundy. Joseba Iraola Lanzagorta s vozem Nova NP01 si ze Šternberka odváží bronz v celkové klasifikaci.

Po tréninkových jízdách, kdy Petr v prvním tréninku jel s defektem pneumatiky a měl co dělat, aby to nezahodil, byl dnešní den úplně jiný a Petr si hodně dobře zazávodil se svými soupeři.

Ne nadarmo ale, patří domácí závody k těm nejtěžším. Tým Trnka Racing potkalo o víkendu spousty věcí, jako defekt přední pneumatiky nebo běžící pes na trati proti Petrovi v 1. závodní jízdě. Věříme ale, že souboje na trati Merli, Trnka, Iraola Vás opět bavily!

Marek Šenar, manažer Trnka Racing Team

Zpět na seznam článků
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení