Univerzální čistič

1654
Kód produktu1654
Koncentrovaný vodou ředitelný odmašťovač a průmyslový čistič. Neobsahuje žádné fosfáty, silikáty a ani rozpouštědla. Výborně se hodí k očistě zdí a podlah, zároveň je vhodný i pro použití ve vysokotlakých a stř...Více informací
1 540 Kč 1 273 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pondělí 29.4.
H315 - Dráždí kůži.H318 - Způsobuje vážné poškození očí.
Varování

Koncentrovaný vodou ředitelný odmašťovač a průmyslový čistič. Neobsahuje žádné fosfáty, silikáty a ani rozpouštědla. Výborně se hodí k očistě zdí a podlah, zároveň je vhodný i pro použití ve vysokotlakých a stříkacích čisticích zařízeních. Základem prostředku jsou vybrané vysoce účinné povrchově aktivní látky, které jsou biologicky odbouratelné, a které umožňují tento univerzální čistič použít jako náhradu za odmašťovadla zatěžující životní prostředí.

Schválené normy
Multifunkční čistič s vysokým stupněm účinnosti pro univerzální použití v domácnosti, dílnách a průmyslu.

Pro odstranění průmyslových nečistot jako je popel, prach a usazeniny sazí na betonu, dlaždicích, keramice, kamenných a skleněných plochách. Pro čistění olejů, tuků a zbytků lepidel na různých kovových plochách. Pro odstraňování zbytků inkoustů na tiskařských strojích. Hodí se pro plasty, lakované a povrchově ošetřené dřevěné povrchy.

5 l
Universalreiniger

Nepoužívat čistič neředěný nebo jej nechat zaschnout. Barevné a lehké kovy jen krátce ošetřit a dobře opláchnout vodou. Prostředek silně odmašťuje a může při opakovaně vysoké koncentraci změnit barvu ošetřovaného povrchu. Pro choulostivé materiály je doporučeno na skrytém místě provést test čističe na snášenlivost.

PopisNormyPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení