Uvolňovač rzi s MoS2 XXL

1613
Kód produktu1613
Výborný kluzný prostředek pro všechny pohyblivé součástky. Proniká také do těsně lícovaných spojů. Rozrušuje rez a rozpouští ji. Prostředek s MoS2 odstraňuje skřípavé zvuky a udržuje pohybující se části trvale ...Více informací
295 Kč 244 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pondělí 22.4.
H222 - Extrémně hořlavý aerosol.H229 - Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.EUH066 - Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
Nebezpečí

Výborný kluzný prostředek pro všechny pohyblivé součástky. Proniká také do těsně lícovaných spojů. Rozrušuje rez a rozpouští ji. Prostředek s MoS2 odstraňuje skřípavé zvuky a udržuje pohybující se části trvale lehce pohyblivé. Zabraňuje korozi a oxidaci. Rychle vniká do nejtěsnějších míst, je neutrální vůči plastickým hmotám, lakům a kovům. Vytlačuje vodu a díky tuhému mazivu MoS2 zajišťuje nízký koeficient tření.

Pro různé aplikace a přístroje v průmyslových podnicích, dílnách, opravnách, autoservisech a také v domácnosti a hobby činnosti.

600 ml
MoS2-Rostlöser XXL

Šrouby nebo matice, které se mají povolit, dobře nastříkat a, jak je u podobných uvolňovačů obvyklé, nechat prostředek nějakou dobu působit, v závislosti na míře koroze. V extrémních případech postup opakovat.

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení