Olej na vzduchové filtry motocyklů

1625
Kód produktu1625
Speciální olej na smáčení pěnových vzduchových filtrů. Olejem ošetřený vzduchový filtr spolehlivě zachycuje prach a částečky nečistot obzvláště při extrémních provozních podmínkách a zabraňuje tak poškození mot...Více informací
272 Kč 225 Kč bez DPH
Předpokládané datum naskladnění: pondělí 22.4.
H225 - Vysoce hořlavá kapalina a páry.H315 - Dráždí kůži.H336 - Může způsobit ospalost nebo závratě.H411 - Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Nebezpečí

Speciální olej na smáčení pěnových vzduchových filtrů. Olejem ošetřený vzduchový filtr spolehlivě zachycuje prach a částečky nečistot obzvláště při extrémních provozních podmínkách a zabraňuje tak poškození motoru. Olej na vzduchové filtry motocyklů zaručuje optimální průchod vzduchu přes filtr a umožňuje dosažení maximálního výkonu motoru.

Olej je vhodný pro použití ve všech dvoutaktních a čtyřtaktních motocyklech se vzduchovým i vodním chlazením, ve kterých se používají pěnové vzduchové filtry.

500 ml
Motorbike Luftfilteröl

Olej nalít do vhodné nádoby. Vyklepáním odstranit z pěnového filtru velké nečistoty. Filtr vložit do nádoby s olejem a tam jej několikrát promačkat. Pěnový filtr je potřeba před namontováním nechat cca 10 – 15 minut proschnout.

Při práci s olejem na vzduchové filtry motocyklů je potřeba dbát na dobré větrání místnosti!

PopisPoužitíObjemOriginální názevDoporučeníKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení